Pravidlá diskusie

Pravidlá diskusie

Poslaťod admin » Pon Jan 10, 2011 11:19 pm

Svojim vstupom na fórum a ďalším pôsobením na ňom vyjadrujete súhlas s pravidlami a zároveň potvrdzujete, že ste s nimi boli uzrozumení a budete ich akceptovať.

Pravidlo č.1
Každý užívateľ tohto fóra je zodpovedný za obsah každého svojho príspevku, taktiež za súbory priložené k príspevku. Prevádzkovateľ fóra nezodpovedá za príspevky, ani súbory zverejnené užívateľmi a v prípade porušenia jedného alebo viacerých bodov uvedených v tomto vlákne (Pravidlá diskusie), môžu byť bez výstrahy vymazané.

Pravidlo č.2
V príspevkoch je zakázané urážanie ostatných užívateľov, rasistické vyjadrovanie, sexuálne ponižovanie, narážky na telesné vady, osočovanie, propagácia násilia, drog, hanobenie národa, používanie hrubých a vulgárnych výrazov.

Pravidlo č.3
Povolenými jazykmi na fóre sú Slovenčina, Čeština a Angličtina (podľa možnosti spisovne).

Pravidlo č.4
Na fóre platí zákaz zverejňovať akékoľvek odkazy na nelegálny obsah.

Pravidlo č.5
Je zakázané pridávať ako prílohu k príspevku alebo súkromnej správe nelegálne súbory (crack, keygen, patch...) alebo hocijaký nelegálny materiál. Pokiaľ pridávate voľne šíriteľný software, dodržiavajte licenčné podmienky!

Pravidlo č.6
Príspevky s odkazmi na stránky s úmyslom propagácie, či vlastného prospechu, sú zakázané a budú okamžite potrestané vylúčením z fóra. Výnimkou je sekcia "Inzercia", kde je dovolené zverejniť osobnú inzerciu.

Pravidlo č.7
Je zakázané používať nicky a avatary, ktoré nie sú v súlade s pravidlom č.2, taktiež také, ktoré sú hocijakým spôsobom ofenzívne voči ostatným užívateľom. Ak administrátor alebo moderátor uzná, že váš nick alebo avatar nespĺňa toto pravidlo, alebo inak narúša pravidlá fóra, vyhradzuje si právo na jeho zmenu, prípadne úplné odstránenie.

Pravidlo č.8
Pred založením hocijakej novej témy použite prosím funkciu Hľadať (Search) a skontrolujte, či už rovnaká téma neexistuje, vaše linky pridávajte vždy do už existujúcej témy. Nové témy zakladajte v správnych sekciách. Duplicitné, zle zaradené, nezmyselné alebo pravidlá porušujúce témy budú podľa uváženia administrátorov/moderátorov presunuté, zamknuté alebo zmazané.

Pravidlo č.9
Na fóre je zakázané používanie viacerých účtov. Tiež sa zakazuje používanie užívateľského účtu viacerými osobami. Účet je neprenositeľný.

Právo na zmenu alebo doplnenie pravidiel vyhradené.
admin
Site Admin
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Sob Jan 08, 2011 9:12 pm

Späť na Informácie, pravidlá, návod

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia